Predavačka

Dusan Miniarik SZČO tel.: +421915747608 fax: +421915747608 dusan.janka@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi. zdravotne postihnutého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 20:00 Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 3,31 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
pozornosť komunikatívnosť
Ďalšie požiadavky: samostatný predavač, práca s tovarom, pokladňou, aranžovanie darčekových košov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Dusan Miniarik SZČO tel.: +421915747608 fax: +421915747608 dusan.janka@gmail.com
Okres : okres Žiar nad Hronom

Jana Miniariková – D&J Mark

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
43356419

Internetová adresa:
www.e-mark.sk

Telefón:
+421911364303

Charakteristika:
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Adresa:

SNP 101/7 96501 Žiar nad Hronom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žiar nad Hronom okres Žiar nad Hronom J. Krála 900/12 96501