Dojič kráv

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Piešťany
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Jozef Puvák predseda predstavenstva tel.: +421905455002 fax: 0337787123 pvodkocin199@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Dojič kráv

Pracovná náplň: dojič kráv absolventa stravovanie v závodnej jedálne, v prípade nutnosti ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa;stravovanie v závodnej jedálne, v prípade nutnosti ubytovanie
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
praktické myslenie komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : stravovanie v závodnej jedálne, v prípade nutnosti ubytovanie,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobné stretnutie
Kontakt : Ing. Jozef Puvák predseda predstavenstva tel.: +421905455002 fax: 0337787123 pvodkocin199@gmail.com
Okres : okres Piešťany

Poľnohospodárske výrobné a obchodné družstvo Kočín

Právna forma:
Družstvo

IČO:
00207934

Internetová adresa:
pvodkocin199@gmail.com

Telefón:
+421337787123

poľnohospodárska výroba, pestovanie obilovín, cukrová repa , krmoviny, chov HD, produkcia mlieka, chov ošípaných

Adresa:

Šterusy 199 92203 Šterusy Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šterusy okres Piešťany Šterusy 199 92203