Sestra

Mgr. Zuzana Ondrušová HR koordinátor tel.: +421901795073 zuzana.ondrusova@svetzdravia.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sestra

Pracovná náplň: – Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť. – Organizuje a zabezpečuje plnenie ošetrovateľských intervencií u pacientov. – Zabezpečuje podklady pre objednávanie zdravotníckeho materiálu, zodpovedá a zabezpečuje funkčnosť zdravotníckej techniky. – Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim. – Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími zásadami. – Vykonáva špecializované činnosti spojené s ošetrovateľským procesom zodpovedajúce jej kvalifikácii. – Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR. – Zachováva povinnú mlčanlivosť zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom. – Sústavne sa vzdeláva a zúčastňuje sa seminárnych školení.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Zuzana Ondrušová HR koordinátor tel.: +421901795073 zuzana.ondrusova@svetzdravia.com
Okres : okres Topoľčany

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
46458581

Charakteristika:
Zdravotná starostlivosť

Adresa:

Pavlovova 0/17 95520 Topoľčany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany Pavlovova 17 95520