Odborný predavač (sortiment voda, plyn, kúrenie)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Senica
  • Uverejnené 4 roky pred

Jana Solarz manažér právneho a personálneho odd. tel.: +421901726107

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný predavač (sortiment voda, plyn, kúrenie)

Pracovná náplň: • poradenstvo a obsluha zákazníkov na predajni, • dokladanie tovaru na predajnej ploche v interiéri aj exteriéri, • prezentácia tovarov podľa určeného konceptu, • skladovanie tovaru v horných zónach regálov, • práca s manipulačnou technikou /VZV, NZV, rebrík, plošina/, • vybavovanie zákazníckych objednávok, • kontrola dátumov trvanlivosti tovaru, • starostlivosť o ceny tovaru, • komunikácia s dodávateľskými firmami, • starostlivosť o čistotu na úseku, • vykonávanie inventúr.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 8:00 do 20:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
praktické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme skúsenosť so sortimentom vodoinštalačného materiálu, kúrenia a plynu.

Pracovné výhody : ,

Informácie pre záujemcu:
Životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na adresu jana.solarz@hobbi.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontakt : Jana Solarz manažér právneho a personálneho odd. tel.: +421901726107
Okres : okres Senica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: URITEST s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35718528
Internetová adresa: www.hobbi.sk
Telefón: 02/4552 3332

Zamestnávateľ je prevádzkovateľom predajní „hobbi“, ponúkajúcich rôzny sortiment z oblasti stavebnín, záhrady, bývania a náradia.

Adresa:

Podunajská 36
82107 Bratislava-Vrakuňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Obchodná 01 90501