Tesári a stavební stolári

tel.: 0907 339 275 emil.pincak@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Tesári a stavební stolári

Pracovná náplň: Tesári a stavební stolári miesto výkonu práce: celá SR, Rakúsko absolventa ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa;ubytovanie
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 4 do 7 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina A Skupina B

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : tel.: 0907 339 275 emil.pincak@gmail.com
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Kredit real, s.r.o.

IČO:
44396449

Adresa:

Jozefa Dekreta Matejovie 549, Liptovský Hrádok, 03301
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Hrádok okres Liptovský Mikuláš Jozefa Dekreta Matejovie 549 03301