Vodič – údržbár

tel.: 0903 503 418 prednosta@devanoskadolina.info

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič – údržbár

Pracovná náplň: zimná údržba miestnych komunikácií, iné údržbárske práce vyučený v obore elektrikár výhodou, profesijná karta vodiča výhodou

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C Skupina T

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0903 503 418 prednosta@devanoskadolina.info
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Obec Demänovská Dolina

IČO:
00315168

Adresa:

Demänovská Dolina 258, Demänovská Dolina, 03101
Adresa zamestnávateľa : Demänovská Dolina okres Liptovský Mikuláš Demänovská Dolina 03101