Pomocná sila do kuchyne

tel.: 0918 665 448 riaditelmmt@sorea.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila do kuchyne

Pracovná náplň: sanitácia bieleho a tmavého riadu, sanitácia kuchyne, príprava zeleniny odborná spôsobilosť na výkon epidemiologicky záv. činnosti výučný list v odbore zdravotne postihnutého ubytovanie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;ubytovanie
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : tel.: 0918 665 448 riaditelmmt@sorea.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

SOREA spol. s r.o.

IČO:
31339204

Adresa:

3, Bratislava-Staré Mesto
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Demänovská Dolina 03101