Elektroinžinier projektant

tel.: 0907 434 347 kuban@eub.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektroinžinier projektant

Pracovná náplň: projektovanie sietí vysokého a nízkeho napätia, inžinierska činnosť súvisiaca s vybavením stavebného povolenia projektovaných stavieb potrebné elektrotechnické vzdelanie s maturitou orientácia v elektrotechnických normách, stavebnom a energetickom zákone, potrebná znalosť programu AutoCad, vodičský preukaz typu B, záujem o osobný rozvoj, elektrotechniku, informačné technológie, prácu s ľuďmi a cestovanie vrámci SR 13. a 14. plat

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Outlook – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá AutoCAD – pokročilá

Pracovné výhody : 13. a 14. plat,
Kontakt : tel.: 0907 434 347 kuban@eub.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

EUB, s.r.o.

IČO:
44736339

Adresa:

Priehradná 1690/30, Liptovský Mikuláš, 03101
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Priehradná 1690/30 03101