Hotelový recepčný

tel.: 0905 103 300, tel.: 0948 444 990 lumiko@centrum.sk , prevadzka@hoteleuropa.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hotelový recepčný

Pracovná náplň: zodpovedá za návrh a implementáciu marketingovej stratégie hotela, vytvára a spolupodieľa sa na tvorbe nových produktov hotela, pripravuje a realizuje propagačné a reklamné aktivity hotela potrebné prax v oblasti hotelierstva, cestovného ruchu, min. 3 roky, komunikácia – jednanie s ľuďmi

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky

Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0905 103 300, tel.: 0948 444 990 lumiko@centrum.sk , prevadzka@hoteleuropa.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Hotel EURÓPA LM, s.r.o.

IČO:
44224591

Adresa:

Štúrova 808/15, Liptovský Mikuláš, 03101
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Štúrova 15 03101