Kuchár/kuchárka

Dáša Vaculíková vedúca školskej jedálne tel.: +421327461813 skolska.jedalen@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/kuchárka

Pracovná náplň: Školská jedáleň – ZŠ Ul.kpt.Nálepku 855, prijme vyučenú kuchárku/kuchára s nástupom od 1.3.2018. Kontakt: 032/ 7461813 alebo osobne u vedúcej ŠJ. Voľné víkendy, voľno počas prázdnin, stály pracovný čas.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:30 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 532 do 532 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : Voľné víkendy, voľno počas prázdnin, stály pracovný čas.,
Kontakt : Dáša Vaculíková vedúca školskej jedálne tel.: +421327461813 skolska.jedalen@gmail.com
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Základná škola, Ulica kpt. Nálepku č. 855, Nové Mesto nad Váhom

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
31202667

Internetová adresa:
zsnalnmnv@gmail.com

Telefón:
+421327461813

Charakteristika:
Základná škola – školská jedáleň

Adresa:

Ulica kpt. Nálepku 855 91501 Nové Mesto nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Mesto nad Váhom okres Nové Mesto nad Váhom Ulica kpt. Nálepku 855 91501