Kuchár/Šéfkuchár/ka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bobrovec
  • Uverejnené 4 týždne pred

tel.: 0905 506 955 vanovic@hotelmnich.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/Šéfkuchár/ka

Pracovná náplň: Kuchár/Šéfkuchár/ka potrebná prax – nie je vhodné pre absolventa dosiahnuté vzdelanie: min. stredná odborná škola – výučný list ubytovanie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 5 rokov

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : tel.: 0905 506 955 vanovic@hotelmnich.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

BELIDEA SERVICES, s.r.o.

IČO:
36430935

Adresa:

Bobrovec 909, Bobrovec, 03221
Adresa zamestnávateľa : Bobrovec okres Liptovský Mikuláš Bobrovec 03221