Čašník/čašníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Liptovský Ján
  • Uverejnené 4 týždne pred

tel.: 0911 287 486 peter.urbanec@garnetpeers.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/čašníčka

Pracovná náplň: Čašník/čašníčka -obsluha zákazníkov, -komplexná starostlivosť o zákazníka, -udržiavanie čistoty priestorov jedálne a terasy, -rámovanie, účtovanie -šikovnosť, príjemné vystupovanie, ochota – pre UoZ s minimálnym stredným odborným vzdelaním

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0911 287 486 peter.urbanec@garnetpeers.com
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Garnet Peers, s.r.o.

IČO:
36410144

Adresa:

Pod Stráňou 338, Liptovský Ján, 03203
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Ján okres Liptovský Mikuláš Pod Stráňou 338 03203