Personalista, účtovník a správca hmotného majetku

tel.: 044/5522 758 lgpmb@vuczilina.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Personalista, účtovník a správca hmotného majetku

Pracovná náplň: ekonomická činnosť prax min. 3 roky – buď ako personalista, alebo ako účtovník zdravotne postihnutého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 435 do 613 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky

Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 044/5522 758 lgpmb@vuczilina.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa v Liptovskom Mikuláši

IČO:
36145238

Adresa:

Tranovského 3, Liptovský Mikuláš, 03101
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Tranovského 03101