Obsluha strojov vo výrobe chemického vlákna

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Senica
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Jarmila Štvrtecká tel.: +421346951426 personal@slovkord.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha strojov vo výrobe chemického vlákna

Pracovná náplň: Obslužná a kontrolná činnosť strojno-technologického zariadenia. Práca v nepretržitej prevádzke – vhodnejšia pre mužov. absolventa – mzda po zapracovaní od 900 € brutto – komplexné zaškolenie – možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnom pracovnom tíme – výkonová prémia – príplatky nad rámec zákona – stravovacie karty a darčekové poukážky – zabezpečený celoročný pitný režim – moderné pracovné prostredie

Práca vhodná pre absolventa;- mzda po zapracovaní od 900 € brutto; – komplexné zaškolenie; – možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnom pracovnom tíme; – výkonová prémia; – príplatky nad rámec zákona; – stravovacie karty a darčekové poukážky; – zabezpečený celoročný pitný režim; – moderné pracovné prostredie
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – dôkladnosť,
– schopnosť tímovej práce,
– schopnosť zvládať fyzickú záťaž a stresové situácie,
– obsluha motorového vozíka výhodou,
– PC – základy

Pracovné výhody : – mzda po zapracovaní od 900 € brutto – komplexné zaškolenie – možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnom pracovnom tíme – výkonová prémia – príplatky nad rámec zákona – stravovacie karty a darčekové poukážky – zabezpečený celoročný pitný režim – moderné pracovné prostredie,
Kontakt : Ing. Jarmila Štvrtecká tel.: +421346951426 personal@slovkord.sk
Okres : okres Senica

KORDÁRNA Plus a.s., organizačná zložka

Právna forma:
Zahraničná osoba, právnická osoba so sídlom mimo územia SR

IČO:
50579584

Telefón:
+421

Spoločnosť KORDÁRNA Plus a.s., organizačná zložka so sídlom v Senici (pôvodne SLOVKORD Plus a.s.) vyrába chemické vlákna, ktoré sú základným produktom pre ďalšie spracovanie na technické tkaniny.

Adresa:

Továrenská 532 90501 Senica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Továrenská 532 90501