Čašník / čašníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Joezf Sabo tel.: +421905543551 vcielka0915@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník / čašníčka

Pracovná náplň: Čašník – čašníčka. absolventa strava zadarmo

Práca vhodná pre absolventa;strava zadarmo
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 20:00 Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : strava zadarmo,
Kontakt : Ing. Joezf Sabo tel.: +421905543551 vcielka0915@centrum.sk
Okres : okres Poprad

CAFE – RESTAURANT ZVONICA, s.r.o.

IČO:
36479713

Adresa:

Nám. sv. Egídia 78, Poprad, 05801
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Nám. sv. Egídia 78 05801