Manažér obchodnej skupiny

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Cyril Deliman Manažér obchodnej skupiny tel.: +421907400738 cyril.deliman@oz.allianzsp.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér obchodnej skupiny

Pracovná náplň: Výber špecialistov do tímu, ich adaptácia a vedenie. Účasť na obchodných stretnutiach, zodpovednosť za výsledky tímu a udržiavanie obchodných štandardov. Motivácia spolupracovníkov a rast obchodnej skupiny. zdravotne postihnutého absolventa – práca pre jednotku na trhu – bezplatný systém vzdelávania a odborných školení – nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice – motivačné príspevky až počas dvoch rokov – široká paleta produktov – nezávislosť a samostatnosť – možnosť kariérneho rastu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;- práca pre jednotku na trhu; – bezplatný systém vzdelávania a odborných školení; – nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice; – motivačné príspevky až počas dvoch rokov ; – široká paleta produktov; – nezávislosť a samostatnosť; – možnosť kariérneho rastu
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Ďalšie požiadavky: – komunikácia (jednanie s ľuďmi)
– kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
– pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné výhody : – práca pre jednotku na trhu – bezplatný systém vzdelávania a odborných školení – nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice – motivačné príspevky až počas dvoch rokov – široká paleta produktov – nezávislosť a samostatnosť – možnosť kariérneho rastu,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor
Kontakt : Ing. Cyril Deliman Manažér obchodnej skupiny tel.: +421907400738 cyril.deliman@oz.allianzsp.sk
Okres : okres Zvolen

Ing. Cyril Deliman

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri – podnikajúci súčasne ako osoba so slobodným povolaním

IČO:
43118755

Internetová adresa:
cyril.deliman@oz.allianzsp.sk

Telefón:
+421907400738

Allianz – Slovenská poisťovňa je lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb už niekoľko desiatok rokov

Adresa:

Janka Kráľa 1075/5 96231 Sliač Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen SNP 98/2 96001