Sociálny pracovník/sociálna pracovníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 3 týždne pred

Lucia Antolová personalistka tel.: +421948656645 personalne.pokora@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sociálny pracovník/sociálna pracovníčka

Pracovná náplň: – plynulý chod sociálnej starostlivosti – riadenie, koordinovanie, usmerňovanie a kontrola sociálno-zdravotnej starostlivosti – vedenie odborného tímu v sociálnej službe – vedenie príslušnej dokumentácie v sociálnej službe – zabezpečovanie odbornej pomoci pre klienta – ubytovanie – strava priamo v zariadení – pracovné oblečenie – prémie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca
komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: motivovanie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tvorivosť (kreativita) samostatnosť

Pracovné výhody : – ubytovanie – strava priamo v zariadení – pracovné oblečenie – prémie,
Kontakt : Lucia Antolová personalistka tel.: +421948656645 personalne.pokora@gmail.com
Okres : okres Trnava

Pokora, n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45740283

Telefón:
+421902363999

Poskytujeme sociálnu službu na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdrav. postihnutia, nepriaznivého zdrav. stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Adresa:

Trstínska 9 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šelpice okres Trnava Sv. Ján Šelpice 214 91909