Pomocný operátor

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 3 týždne pred

Vladimír Sádecký tel.: +421948156777 info@airbubble.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný operátor

Pracovná náplň: Pomocný operátor vo výrobe. Životopis zaslať zamestnávateľovi mailom, vhodných uchádzačov bude kontaktovať. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 480 do 650 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Vladimír Sádecký tel.: +421948156777 info@airbubble.sk
Okres : okres Levice
Dátum nástupu : 2. 2. 2018

AIR BUBBLE SOLUTIONS s. r. o.

IČO:
44169574

Adresa:

Ul. SNP 121, Žiar nad Hronom, 96501
Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Ul. Zeppelina 9 93401