Technológ

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Skalica
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Zuzana Karlíkov ekonóm, personalista tel.: +0346645975 fax: 0346645975 karlik.strojaren@mail.t-com.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technológ

Pracovná náplň: Vypracovanie technologických postupov podľa výkresovej dokumentácie. Práca v jednozmennej prevádzke, práca v kvalifikovanom kolektíve stabilnej firmy s dlhoročnou praxou.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore nástrojár;Stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba;aspoň 2 roky
pozornosť praktické myslenie technický talent precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce rozhodovanie samostatnosť technická gramotnosť osobnostný rozvoj Počítače: AutoCAD – elementárna

Pracovné výhody : Práca v jednozmennej prevádzke, práca v kvalifikovanom kolektíve stabilnej firmy s dlhoročnou praxou.,
Kontakt : Ing. Zuzana Karlíkov ekonóm, personalista tel.: +0346645975 fax: 0346645975 karlik.strojaren@mail.t-com.sk
Okres : okres Skalica

Ing. Vladimír Karlík – STROJÁREŇ

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35496185

Internetová adresa:
www.strojaren.sk

Telefón:
0346644974

Predmetom firmy Ing. Vladimír Karlík – STROJAREŇ je zákazková strojárenská výroba – výroba špeciálneho náradia a meradiel, náhradných dielov, ktoré majú vysokú presnoť a sú technicky náročné.

Adresa:

Nádražná 33/G 90901 Skalica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Skalica okres Skalica Nádražná 33/G 90901