Recruiter

Mgr. Oleksandr Bakunets recruiter tel.: +421914737018 obakunets@raven.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recruiter

Pracovná náplň: – koordinácia procesu náboru a výberu zamestnancov – práca v stabilnej spoločnosti – možnosť bezplatného ubytovania – program zamestnaneckých benefitov (príspevok na kultúru, šport a i.)
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Cudzie jazyky: ukrajinský – vysoká: C1 a C2 rumunský – vysoká: C1 a C2 srbský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : – práca v stabilnej spoločnosti – možnosť bezplatného ubytovania – program zamestnaneckých benefitov (príspevok na kultúru, šport a i.),
Kontakt : Mgr. Oleksandr Bakunets recruiter tel.: +421914737018 obakunets@raven.sk
Okres : okres Považská Bystrica

RAVEN,a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31595804

Internetová adresa:
www.raven.sk

Telefón:
0424320456

Charakteristika:
Predaj hutníckeho materiálu

Adresa:

Šoltésovej 420/2 01701 Považská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Šoltésovej 420/2 01701