HR specialist

Ing. Michaela Hladká HR tel.: +421911605195 fax: 0914107688 hr.slovak@dkhwasung.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : HR specialist

Pracovná náplň: komunikácia s personálnymi agentúrami nábor pracovníkov účasť na pracovných pohovoroch uzatváranie pracovných zmlúv príprava podkladov ku mzdám ďalšie činnosti súvisiace s prijímaním pracovníkov stravné lístky
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ľudské zdroje a personálny manažment;aspoň 2 roky
analytické myslenie iniciatívnosť empatia komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce motivovanie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Ďalšie požiadavky: prax na podobnej pozícií podmienkou
anglický jazyk na pokročilej úrovni slovom aj písmom – denná komunikácia s anglicky hovoriacim manažmentom, reportovanie v anglickom jazyku
vodičský preukaz podmienkou
časová flexibilita

zaslanie životopisu v anglickom jazyku podmienkou
uchádzači, ktorí nezašlú životopis v anglickom jazyku, nebudú zaradení do výberového konania

Pracovné výhody : stravné lístky,
Kontakt : Ing. Michaela Hladká HR tel.: +421911605195 fax: 0914107688 hr.slovak@dkhwasung.com
Okres : okres Považská Bystrica

HWA SUNG Corporation s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50088335

Internetová adresa:
hr.slovak@dkhwasung.com

Telefón:
+421914107688

Spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti logistiky, údržby, stravovania a sprostredkovania činnosti v oblasti výroby.

Adresa:

Robotnícka 1 01701 Považská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Robotnícka 1 01701