Traktorista

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hôrky
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Miloš Hulin, PhD. Agronóm tel.: +421950732800 rv.agrodruzstvo.banova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Traktorista

Pracovná náplň: Práca v rastlinnej a živočíšnej výrobe. Základná údržba pridelenej techniky. absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
praktické myslenie precíznosť (presnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina T Všeobecné spôsobilosti: tímová práca manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Miloš Hulin, PhD. Agronóm tel.: +421950732800 rv.agrodruzstvo.banova@gmail.com
Okres : okres Žilina

AGRODRUŽSTVO BÁNOVÁ

Právna forma:
Družstvo

IČO:
36376353

Internetová adresa:
rv.agrodruzstvo.banova@gmail.com

Telefón:
+421950732800

Agrodružstvo Bánová je spoločnosť ktorá pôsobí v ekologickej poľnohospodárskej výrobe. Zameriava na chov hovädzieho dobytka a výrobu inovatívnych produktov v oblasti rastlinnej a živočíšnej výroby.

Adresa:

Bánová NULL 01004 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Hôrky okres Žilina Družstevná 140 01004