Technik dopravy

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Františka Rakociová referent personálny tel.: +421524318140 fax: +421524318444 f.rakociova@arprog.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik dopravy

Pracovná náplň: – Nákladná doprava, malá mechanizácia, osobná doprava: zabezpečenie dobrého stavu vozidiel, zabezpečenie opráv, kompletného servisu, náhradných dielov, evidencia opráv, evidencia vyťaženosti, – príprava vozidiel na STK a EK, sledovanie termínov, – zabezpečenie vykonania kontroly a revízie malej mechanizácie a elektrického ručného náradia, – vecná kontrola faktúr za opravy vozidiel a malej mechanizácie, – likvidácia poistných udalostí, spracovanie digitálnych tachografov a kariet vodičov, ich sťahovanie a zasielanie na centrálnu evidenciu, – spracovanie podkladov pre mesačné mzdové uzávierky, – zber, zhromažďovanie a skladovanie nebezpečných odpadov. – Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, – práca v zohratom kolektíve, – zaujímavé finančné ohodnotenie, – možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja, – otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácií, – poskytovanie stravného nad rámec zákona.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel;Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Doprava, pošty a telekomunikácie;aspoň 1 rok
praktické myslenie analytické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : – Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, – práca v zohratom kolektíve, – zaujímavé finančné ohodnotenie, – možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja, – otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácií, – poskytovanie stravného nad rámec zákona.,Termín výberového konania:28. 2. 2018Informácie pre záujemcu:Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu f.rakociova@arprog.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 052/431 81 40.
Kontakt : Ing. Františka Rakociová referent personálny tel.: +421524318140 fax: +421524318444 f.rakociova@arprog.sk
Okres : okres Poprad
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36168335

Internetová adresa:
www.arprog.sk

Telefón:
+421524318101

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad je už viac ako šestnásť rokov aktívna v realizácii inžinierskych stavieb, pozemných stavieb, cestných komunikácií s používaním a zlepšovaním zavedených certifikovaných manažérskych systémov kvality, environmentu, BOZP a kvality vo zváraní.
Činnosť spoločnosti je rozdelená na dve špecifické oblasti zamerania: inžinierske stavby a pozemné stavby.
V Levočskej Doline prevádzkuje počas zimných mesiacov lyžiarske stredisko, počas letných mesiacov biokúpalisko. Stredisko je otvorené celoročne s možnosťou využitia relax centra s bazénom a saunami, reštauráciami a ubytovaním.

Adresa:

Hodžova 3292/3 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Hodžova 3292/3 05801