Vodič dodávky

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Humenné
  • Uverejnené 4 týždne pred

Lászlo Kácsur tel.: 0907458678, tel.: 0907539325 atgrinfo@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič dodávky

Pracovná náplň: cestná nákladná doprava – vedenie dodávkového vozidla

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť pamäť praktické myslenie spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C Skupina C + E Cudzie jazyky: ukrajinský – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Lászlo Kácsur tel.: 0907458678, tel.: 0907539325 atgrinfo@gmail.com
Okres : okres Humenné
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

AUTOGROUP-EU, s.r.o.

IČO:
47948311

Adresa:

Mierová 99, Humenné, 06601
Adresa zamestnávateľa : Humenné okres Humenné Mierová 99 06601