Sociálny pracovník

Andrea Marková sociálna pracovníčka tel.: +421918617166 bevaistota@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sociálny pracovník

Pracovná náplň: Asistent, manažér (sociálne vzdelanie výhodou), vedenie agendy, administratívna činnosť, spracovanie dochádzky zamestnancov, spracovanie rôznych výkazov pre rôzne inštitúcie, práca s faktúrami, úhrada faktúr, vybavovanie potrebných dokladov a povolení, komunikácia s úradmi a inštitúciami.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 3 mesiace
iniciatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Andrea Marková sociálna pracovníčka tel.: +421918617166 bevaistota@gmail.com
Okres : okres Bratislava

BEVA ISTOTA n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
37971514

Internetová adresa:
bevaistota@gmail.com

Telefón:
+421948483573

Charakteristika:
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti.
Poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárna starostlivosť.

Adresa:

SNP 19 93401 Levice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Pribinova 10 81109