Predajca elektrospotrebičov (DK)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dolný Kubín
  • Uverejnené 4 týždne pred

Anton Bolo vedúci predajne tel.: +421433219911 praca@planeo.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca elektrospotrebičov (DK)

Pracovná náplň: – predaj elektrospotrebičov na predajni PLANEO ELEKTRO v Dolnom Kubíne – práca s pokladňou – splátkový predaj – manipulácia s tovarom – udržiavanie poriadku na predajni – stanete sa jedným z tímu zamestnancov najúspešnejšej siete elektropredajcov posledných rokov, – budete mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami z oblasti elektra, – zúčastníte sa atraktívnych školení (počas pracovnej doby), – dostanete príležitosť vybudovať si kariéru, – zapojíte sa do prepracovaného adaptačného programu pre nových zamestnancov, – zúčastníte sa pravidelných tímových akcií, – zapojíte sa do zamestnaneckých súťaží o hodnotné ceny, – budete mať motivujúce finančné odmeňovanie, – dostanete atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar, – dostanete finančné príspevky pri osobných výročiach, – budete pracovať v pracovnej dobe: krátky/dlhý týždeň, – budete mať pracovný pomer na dobu neurčitú, – dostanete nadštandardné stravné: 3,75 €.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 20:15 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 700 do 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaistota
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť fyzická zdatnosť Počítače: Microsoft Windows – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: trestná bezúhonnosť

Pracovné výhody : – stanete sa jedným z tímu zamestnancov najúspešnejšej siete elektropredajcov posledných rokov, – budete mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami z oblasti elektra, – zúčastníte sa atraktívnych školení (počas pracovnej doby), – dostanete príležitosť vybudovať si kariéru, – zapojíte sa do prepracovaného adaptačného programu pre nových zamestnancov, – zúčastníte sa pravidelných tímových akcií, – zapojíte sa do zamestnaneckých súťaží o hodnotné ceny, – budete mať motivujúce finančné odmeňovanie, – dostanete atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar, – dostanete finančné príspevky pri osobných výročiach, – budete pracovať v pracovnej dobe: krátky/dlhý týždeň, – budete mať pracovný pomer na dobu neurčitú, – dostanete nadštandardné stravné: 3,75 €.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Posielať životopisy na uvedenú mailovú adresu, prípadne telefonický alebo osobný kontakt na predajni.
Kontakt : Anton Bolo vedúci predajne tel.: +421433219911 praca@planeo.sk
Okres : okres Dolný Kubín

FAST PLUS, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35712783

Internetová adresa:
www.fastplus.sk

Telefón:
+421249105890

Sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek, hudobnín na území SR, ČR, HU, PL s pôsobnosťou na trhu od roku 1997. Prevádzkujeme vlastné logisticé a servisné stredisko. V súčastnosti zamestnávame cez 450 zamestnancov a prevádzkujeme viac ako 40 maloobchodnych predajanich po celom Slovensku. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov elektra, hodiniek a hudobnín. Podrobnejšie informácie o spoločnosti na www.planeoelektro.sk, www.pqt.sk a www.fastplus.sk.

Adresa:

Na pántoch 18 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dolný Kubín okres Dolný Kubín Aleja Slobody 3056/13G 02601