Obchodný zástupca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Skalica
  • Uverejnené 4 týždne pred

Kucharič Tomáš tel.: 0948404909 obchod@torx.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca

Pracovná náplň: Obchodný zástupca Osobné ohodnotenie, letná a zimná odmena.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 800 do 1200 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stavebníctvo, geodézia a kartografia; stavebníctvo;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Počítače: Microsoft Outlook – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : Osobné ohodnotenie, letná a zimná odmena.,
Kontakt : Kucharič Tomáš tel.: 0948404909 obchod@torx.sk
Okres : okres Skalica
Dátum nástupu : 1. 5. 2018

Torx, s.r.o.

IČO:
45999155

Adresa:

Zápotočná 16/1794, Skalica, 90901
Adresa zamestnávateľa : Skalica okres Skalica Nádražná 33 90901