Technik údržby – vhodné aj pre absolventov SŠ

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Kechnec
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Lucia Paľuvová konzultant tel.: +421948099192 paluvova@personelefekt.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik údržby – vhodné aj pre absolventov SŠ

Pracovná náplň: – zabezpečenie údržby (plánovanej, bežnej a operatívnej) na výrobných linkách – po elektrickej časti (údržba plno a poloautomat. výrobných liniek), ale aj mechanickej časti (mazanie, čistenie, výmena komponentov, nastavenie strojov) – reporting absolventa – variabilná zložka platu – zaujímavý bonusový systém – v prípade dochádzania do zamestnania viac ako 30 km – dochádzkový bonus – Cafeteria

Práca vhodná pre absolventa;- variabilná zložka platu; – zaujímavý bonusový systém; – v prípade dochádzania do zamestnania viac ako 30 km – dochádzkový bonus; – Cafeteria
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú praxOsvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;bez požiadavky na odbornú prax;Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
technický talent
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) technická gramotnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: – technické vzdelanie
– teoretické znalosti aj praktické skúsenosti z oblasti údržby
– min. platná §21
– znalosť čítania elektrotechnických schém
– znalosť práce s meracími prístrojmi: multimeter, voltmeter, osciloskop a i.
– znalosti v oblasti pneumatiky, hydrauliky a senzoriky
– ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke (denná, nočná, 2 dni voľna)

Pracovné výhody : – variabilná zložka platu – zaujímavý bonusový systém – v prípade dochádzania do zamestnania viac ako 30 km – dochádzkový bonus – Cafeteria,
Kontakt : Mgr. Lucia Paľuvová konzultant tel.: +421948099192 paluvova@personelefekt.sk
Okres : okres Košice – okolie

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36448508

Internetová adresa:
www.personelefekt.sk

Telefón:
0517711648; 0556331696

Personálna a rozvojová agentúra, pôsobiaca na regionálnom trhu od r. 1992

Adresa:

Slovenská 69 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kechnec okres Košice – okolie Priemyselný park Kechnec 04458 04458