Obuvník , zvrškár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 dni pred

Milan Hadbavný ortokomplet@ortokomplet.sk tel.: +421905573263

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obuvník , zvrškár

Pracovná náplň: Naťahovanie zvrškov na kopyto, lepenie, brúsenie dielov na obuv. Záujemcovia si telefonicky dohodnú osobný pohovor. odmeny 2x ročne

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 480 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : odmeny 2x ročne,
Kontakt : Milan Hadbavný ortokomplet@ortokomplet.sk tel.: +421905573263
Okres : Spišská Nová Ves

ORTOKOMPLET spol. s r.o. Spišská Nová Ves

IČO:
36171433

Adresa:

B. Němcovej 1130, Spišská Nová Ves, 05201
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoSpišská Nová VesSpišská Nová VesB. Němcovej 113005201