Všeobecný administratívny pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Fiľakovo
  • Uverejnené 4 týždne pred

Csaba Tóth tel.: +421908884446 csaba.toth@adriagold.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Všeobecný administratívny pracovník

Pracovná náplň: vedenie evidencie zákazníkov, vybavovanie pošty, komunikácia s odberateľmi – dodávateľmi, telefonická komunikácia s klientami, vybavovanie objednávok Dlhoročná tradícia, spoľahlivosť, dobrý kolektív, výhodné platobné podmienky, dlhodobý pracovný pomer

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 maďarský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká

Pracovné výhody : Dlhoročná tradícia, spoľahlivosť, dobrý kolektív, výhodné platobné podmienky, dlhodobý pracovný pomer,
Kontakt : Csaba Tóth tel.: +421908884446 csaba.toth@adriagold.sk
Okres : okres Lučenec

Adria Gold Slovakia, spol. s r.o.

IČO:
36059153

Adresa:

Šávoľská 324/3, Fiľakovo, 98601
Adresa zamestnávateľa : Fiľakovo okres Lučenec Šávolská 3 98601