Zámočník – zvárač

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Košice-Pereš
  • Uverejnené 4 týždne pred

Peter Bujáky majiteľ tel.: +421905261266 rupiose@rupiose.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zámočník – zvárač

Pracovná náplň: Zvaračské práce s CO2 pri výrobe oceľových dverí.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky
analytické myslenie
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: slovenský – elementárna: A1 a A2 Počítače: Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Peter Bujáky majiteľ tel.: +421905261266 rupiose@rupiose.sk
Okres : okres Košice
Dátum nástupu : 5. 2. 2018

Peter Bujáky – RUPIOSE MINI SERVIS

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
10823221

Internetová adresa:
rupiose@rupiose.sk

Telefón:
+421905261266

Charakteristika:
výroba oceľových dverí a dorozumievacieho systemu

Adresa:

Gelnická 2500/122 04011 Košice-Pereš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Pereš okres Košice Gelnická 122 04401