Veterinárny inšpektor

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 týždne pred

MVDr. Katarína Tóthová riaditeľka tel.: +421917249166 fax: +421356428310 riaditel.nz@svps.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Veterinárny inšpektor

Pracovná náplň: Inšpektor na Oddelení zdravia zvierat. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
sebaistota
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: motivovanie ľudí samostatnosť Počítače: Microsoft Excel – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: sebadôvera, samostatnosť, motivácia

Pracovné výhody : ,Termín výberového konania:22. 2. 2018Informácie pre záujemcu:Požadované vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, Odbor všeobecné veterinárne lekárstvo. Univerzita veterinárneho lekárstva, titul MVDr. Výberové konanie je zverejnené v Registri výberových konaní na ústrednom portáli na internetovej stránke open.slovensko.sk v sekcii Výberové konania, č. Výberového konania: VK/2018/631, kde sú uvedené bližšie informácie o ponúkanom voľnom pracovnom mieste, ako aj o spôsobe ako podať žiadosť o zaradenie do výberového konania.
Kontakt : MVDr. Katarína Tóthová riaditeľka tel.: +421917249166 fax: +421356428310 riaditel.nz@svps.sk
Okres : okres Nové Zámky
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Regionálna veterinárna a potravinová správa Nové Zámky

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
36101095

Telefón:
+421356428309

Adresa:

Komjatická 65 94089 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Komjatická 65 94089