Opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košeca
  • Uverejnené 3 týždne pred

tel.: +421918828513 info@diakoniakoseca.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovateľka práca v dobrom kolektíve, bezplatná strava

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : práca v dobrom kolektíve, bezplatná strava,
Kontakt : tel.: +421918828513 info@diakoniakoseca.sk
Okres : okres Ilava

Stredisko Evanjelickej DIAKONIE Košeca

IČO:
31116981

Adresa:

Košeca 898, Košeca, 01864
Adresa zamestnávateľa : Košeca okres Ilava Košeca 898 01864