Montážnik mobilných sietí

Ing. Tibor Ágh konateľ tel.: +421903778929

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážnik mobilných sietí

Pracovná náplň: Montáž a inštalácia technológie mobilných sietí pomocou horolezeckej techniky na území SR aj v zahraniči.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Výberové konanie spojené so skúškami pôsobilosti

Kontakt : Ing. Tibor Ágh konateľ tel.: +421903778929
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Lumba s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46944508
Internetová adresa: lumba@lumba..sk
Telefón: +421903778929

prace v telekomunikacnom trhu, elektroinštalačné práce, inteligentné domy, aktivity aj v zahraniči

Adresa:

Námestie priateľstva 2171/35
92901 Dunajská Streda
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Námestie priateľstva 2171/35 92901