Pokladník/predavač – Modra

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Modra
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Michal Chudík HR Generalista tel.: +421911434041 m.chudik@billa.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pokladník/predavač – Modra

Pracovná náplň: – práca na pokladni, – doplňovanie tovaru na pridelenom úseku na predajni, – poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom, – práce na predajnej ploche. absolventa – práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas, – príplatky za odpracované sviatky a nedele, – stravné lístky vo forme stravovacej karty, – zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA, – systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov, – príspevok na vianočné posedenie, – mikulášske balíčky, – príspevok pri narodení dieťaťa, – príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti, – exkluzívna súťaž „predajňa roka“ – skvelé ceny a možnosť výhry až pre 24 predajní, – podujatia pre zamestnancov a ich deti pri príležitosti „dňa detí“, – tábory pre deti zamestnancov, – kultúrne podujatia pre zamestnancov a deti (napríklad kiná a divadlá), – súťaže pre deti zamestnancov a zamestnancov, – mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady, – profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie, – práca v nadnárodnej spoločnosti, – stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, – dlhodobá pracovná perspektíva, – možnosť kariérneho rastu, – flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas,; – príplatky za odpracované sviatky a nedele,; – stravné lístky vo forme stravovacej karty,; – zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA,; – systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov,; – príspevok na vianočné posedenie,; – mikulášske balíčky,; – príspevok pri narodení dieťaťa,; – príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti,; – exkluzívna súťaž „predajňa roka“ – skvelé ceny a možnosť výhry až pre 24 predajní,; – podujatia pre zamestnancov a ich deti pri príležitosti „dňa detí“,; – tábory pre deti zamestnancov,; – kultúrne podujatia pre zamestnancov a deti (napríklad kiná a divadlá),; – súťaže pre deti zamestnancov a zamestnancov,; – mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady,; – profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie,; – práca v nadnárodnej spoločnosti,; – stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ,; – dlhodobá pracovná perspektíva,; – možnosť kariérneho rastu,; – flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca Ďalšie požiadavky: – aktívny prístup k práci,
– flexibilita,
– príjemné a ústretové vystupovanie,
– prax nie je podmienkou,
– preukaz zdravotnej spôsobilosti,
– bezúhonnosť,
– vhodné aj pre absolventa.

Prosím o zaslanie životopisu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na email: m.chudik@billa.sk

Pracovné výhody : – práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas, – príplatky za odpracované sviatky a nedele, – stravné lístky vo forme stravovacej karty, – zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA, – systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov, – príspevok na vianočné posedenie, – mikulášske balíčky, – príspevok pri narodení dieťaťa, – príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti, – exkluzívna súťaž „predajňa roka“ – skvelé ceny a možnosť výhry až pre 24 predajní, – podujatia pre zamestnancov a ich deti pri príležitosti „dňa detí“, – tábory pre deti zamestnancov, – kultúrne podujatia pre zamestnancov a deti (napríklad kiná a divadlá), – súťaže pre deti zamestnancov a zamestnancov, – mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady, – profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie, – práca v nadnárodnej spoločnosti, – stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, – dlhodobá pracovná perspektíva, – možnosť kariérneho rastu, – flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti.,
Kontakt : Mgr. Michal Chudík HR Generalista tel.: +421911434041 m.chudik@billa.sk
Okres : okres Pezinok

BILLA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31347037

Internetová adresa:
www.billa.sk

BILLA Slovensko, člen skupiny REWE, je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku.
Pod značku REWE prešiel koncern BILLA v roku 1996 a v tej dobe sa stal s 11 000 predajňami, 200 000 zamestnancami a 350 000 miliardami šilingov obratu ročne najväčším podnikateľským subjektom v Európe.

Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25. 11. 1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti predáva BILLA v Slovenskej republike potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 132 supermarketoch a zamestnáva takmer 4000 pracovníkov.

Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, firemne kultivovaná komunikácia so zákazníkom – to sú popri zamestnancoch základy, prečo sa obchodu BILLA na Slovensku darí stále viac.

Adresa:

Bajkalská 19/A 82102 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Modra okres Pezinok Šúrska ulica 90001