Manipulantka v krajčírskej výrobe

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dolný Kubín
  • Uverejnené 4 týždne pred

Katarína Hulínová pers.referent tel.: +421415077316 hulinova@krasplastamg.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulantka v krajčírskej výrobe

Pracovná náplň: – prijíma, kontroluje a eviduje materiál v sklade – zabezpečuje včasné zásobovanie šijacej dielne materiálom – vykonáva ďalšie činnosti súvisiace s dojednaným druhom práce podľa pokynov nadriadeného absolventa Ponúkame prácu iba na rannú zmenu, zastupovanie počas dlhodobej PN. Možnosť zamestnať sa na zastupovanie na pracovný pomer alebo dohodu. Pracovné miesto vhodné aj pre nevyučeného – zaškolíme.

Práca vhodná pre absolventa;Ponúkame prácu iba na rannú zmenu, zastupovanie počas dlhodobej PN. Možnosť zamestnať sa na zastupovanie na pracovný pomer alebo dohodu. Pracovné miesto vhodné aj pre nevyučeného – zaškolíme.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : od 3,31 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Zručnosť, chuť pracovať.

Pracovné výhody : Ponúkame prácu iba na rannú zmenu, zastupovanie počas dlhodobej PN. Možnosť zamestnať sa na zastupovanie na pracovný pomer alebo dohodu. Pracovné miesto vhodné aj pre nevyučeného – zaškolíme.,
Kontakt : Katarína Hulínová pers.referent tel.: +421415077316 hulinova@krasplastamg.sk
Okres : okres Dolný Kubín

KRASPLAST AMG, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36421642

Internetová adresa:

Telefón:
0415077316

Charakteristika:
šitie autopoťahov

Adresa:

Mládežnícka 285 01303 Krasňany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dolný Kubín okres Dolný Kubín Pelfřimovská 1189 02601