Asistentka predaja / predavač/-ka v zlatníctve BARLA

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Kežmarok
  • Uverejnené 3 týždne pred

Zdenko Barla tel.: +421911928322 barlaz@azet.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka predaja / predavač/-ka v zlatníctve BARLA

Pracovná náplň: Obsluha zákazníka, predaj tovaru, práca s registračnou pokladňou, práca s PC. absolventa Ponúkame dve pracovné miesta do novootvorenej predajne – ZLATNÍCTVO BARLA.

Práca vhodná pre absolventa;Ponúkame dve pracovné miesta do novootvorenej predajne – ZLATNÍCTVO BARLA.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Ďalšie požiadavky: Zodpovednosť, pracovitosť, príjemné vystupovanie.

Pracovné výhody : Ponúkame dve pracovné miesta do novootvorenej predajne – ZLATNÍCTVO BARLA.,
Kontakt : Zdenko Barla tel.: +421911928322 barlaz@azet.sk
Okres : okres Kežmarok

Zdenko Barla

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
44505388

Telefón:
+421911928322

Charakteristika:
ZLATNÍCTVO BARLA
Hlavné námestie 5
060 01 Kežmarok

Adresa:

Hlavná 137/148 05992 Huncovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok Hlavné námestie 5 06001