Pracovník drevovýroby

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Fiľakovo
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Attila Mag tel.: +421905248804 simagon.sro@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník drevovýroby

Pracovná náplň: výroba paliet PM je vytvorené v rámci NP Šanca pre mladých: – oprávnená cieľová skupina: uchádzač o zamestnanie do 29 rokov vedený v evidencii UPSVR minimálne 12 mesiacov absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 06:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Attila Mag tel.: +421905248804 simagon.sro@gmail.com
Okres : okres Lučenec

SIMAGON, s.r.o.

IČO:
31601774

Adresa:

Jánošíkova 10b, Fiľakovo, 98601
Adresa zamestnávateľa : Fiľakovo okres Lučenec Kurtáň 317 98601