Vodič autobusu

Helena Hlavinová Referent personálneho útvaru tel.: +421259502234 fax: 0259502301 hlavinova.helena@dpb.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič autobusu

Pracovná náplň: Hromadná preprava osôb na pravidelných linkách MHD v Bratislave. – Stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti, – odmeny za jazdu bez dopravnej nehody, – náborový príspevok vo výške 3000,-€ – pri splnení podmienok (VP sk. D), – zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov, – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, – príspevok na stravovanie, – príspevky na cestovné pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy, – možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia z B na D a získanie kvalifikačnej karty vodiča, – možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti, bezplatné zdravotné a psychologické prehliadky, – možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na miesto trvalého bydliska.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : od 900 do 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) komunikatívnosť sebaovládanie asertivita
Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C Skupina D Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: – Vek minimálne 24 rokov,
– bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov,
– odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť,
– vodičské oprávnenie skupiny D je výhodou, v prípade potreby zabezpečíme.

Pracovné výhody : – Stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti, – odmeny za jazdu bez dopravnej nehody, – náborový príspevok vo výške 3000,-€ – pri splnení podmienok (VP sk. D), – zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov, – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, – príspevok na stravovanie, – príspevky na cestovné pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy, – možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia z B na D a získanie kvalifikačnej karty vodiča, – možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti, bezplatné zdravotné a psychologické prehliadky, – možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na miesto trvalého bydliska.,
Kontakt : Helena Hlavinová Referent personálneho útvaru tel.: +421259502234 fax: 0259502301 hlavinova.helena@dpb.sk
Okres : okres Bratislava

Dopravný podnik Bratislava

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
00492736

Internetová adresa:
www.dpb.sk

Telefón:
+421259501311

Poskytovanie mestskej hromadnej dopravy cestujúcej verejnosti v Bratislave.

Adresa:

Olejkárska 1 81452 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Olejkárska 1 81452