Opatrovateľ /-ka v zariadení pre seniorov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Moča
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ivan Stolz tel.: 0915916555

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľ /-ka v zariadení pre seniorov

Pracovná náplň: Vykonáva samostatne opatrovateľskú starostlivosť a zabezpečuje individuálne potreby u obyvateľov, ktorí sú odkázaní na pomoc inej fyzickej osoby. V prípade záujmu kontaktujte zamestnávateľa a dohodnite si termín stretnutia. Práca vhodná pre muža i ženu. Opatrovateľský kurz výhodou, v prípade záujmu je možné zabezpečiť opatrovateľský kurz cez zamestnávateľa.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 19:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Prax v odbore a opatrovateľský kurz výhodou.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ivan Stolz tel.: 0915916555
Okres : okres Komárno

RICCIO, n.o.

IČO:
42052912

Adresa:

Ul. gen.Klapku 2999/16, Komárno, 94501
Adresa zamestnávateľa : Moča okres Komárno Moča 94637