masér thajskej a balijskej masáže a procedúr

tel.: +421905643433 info@palawispa.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : masér thajskej a balijskej masáže a procedúr

Pracovná náplň: masér thajských masáži, masér balijských/indonézských masáži

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 11:00 do 20:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Neukončené základné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421905643433 info@palawispa.sk
Okres : okres Bratislava III

Palawi, s.r.o.

IČO:
43872573

Adresa:

41, Bratislava-Staré Mesto
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava III Smrečianska 41 81105