Vodič kamiónu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hurbanovo
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Eva Rošková tel.: 0903/400754

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič kamiónu

Pracovná náplň: Vedenie motorového vozidla v medzinárodnej cestnej doprave. Stabilita spoločnosti, udelená pečať stability pri príležitosti 20 rokov pôsobnosti, neustále nový vozový park – obnova najneskôr každé 3 roky.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 7
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : Stabilita spoločnosti, udelená pečať stability pri príležitosti 20 rokov pôsobnosti, neustále nový vozový park – obnova najneskôr každé 3 roky.,
Kontakt : Ing. Eva Rošková tel.: 0903/400754
Okres : okres Komárno

KOMBI TRANS s.r.o.

IČO:
34147641

Adresa:

Vtáčej záhrady 16, Komárno, 94504
Adresa zamestnávateľa : Hurbanovo okres Komárno Žitavská 1 94701