Nastavovač – obsluha obrábacieho stroja (Galanta)

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Galanta
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Dominika Chocholáčková Recruiter tel.: +421915886923 dchocholackova@edymax.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nastavovač – obsluha obrábacieho stroja (Galanta)

Pracovná náplň: – výroba kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel – práca vhodná pre mužov – spolupráca na vypĺňaní schém údržby – vykonávanie predpísanej kontroly podľa “kontrolného plánu kvality” – spravovanie obrábacieho stroja podľa pracovných pokynov – zabezpečenie čistoty a poriadku na svojom pracovisku (5S) – vykladanie/nakladanie vyrobených kusov – 4-zmenná prevádzka – dochádzkový bonus 50€ – stravné lístky v hodnote 4€ – príspevok na cestovanie do výšky 60€ – stabilné zamestnanie – 25% cez týždeň, 50% cez víkend, sviatok 100%
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 800 do 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: – flexibilita
– ochota učiť sa
– technické myslenie
– základná znalosť matematiky
– skúsenosti v obsluhe a spravovaní obrábacích strojov

Pracovné výhody : – dochádzkový bonus 50€ – stravné lístky v hodnote 4€ – príspevok na cestovanie do výšky 60€ – stabilné zamestnanie – 25% cez týždeň, 50% cez víkend, sviatok 100%,
Kontakt : Mgr. Dominika Chocholáčková Recruiter tel.: +421915886923 dchocholackova@edymax.com
Okres : okres Galanta

EDYMAX SE

Právna forma:
Európska spoločnosť

IČO:
46812903

Internetová adresa:
www.edymax.com

Charakteristika:
EDYMAX – OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX – istota, kvalita a tradícia : 14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 5 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Adresa:

Hurbanova 21 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Parková 1414/8 92401