Administratívny pracovník/čka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 4 týždne pred

tel.: 0911 603 300

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník/čka

Pracovná náplň: Administratívne práce, ÚSOV, ÚSVV, prax nepožaduje, pokročilá znalosť WORD, EXCEL, VP sk. B. VPM v rámci NP „Šanca pre mladých“ – uchádzač o zamestnanie do 29 rokov veku, v evidencii minimálne 12 po sebe nasledujúcich mesiacov, ktorý nie je v procese vzdelávania – neštuduje absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0911 603 300
Okres : okres Žilina

Karol Baránek

IČO:
45598282

Adresa:

Smrekova 3092/7, Žilina, 01007
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Smrekova 3092/7 01007