Stavebný vedúci

Oleg Samoilov Konatel tel.: +421903770877 SlovBusiness@mail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný vedúci

Pracovná náplň: Organizácia, riadenie a koordinácia stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe. Kontrola spôsobu a postupu uskutočňovania stavby v súlade s overenou projektovou dokumentáciou a časovým plánom výstavby. Zodpovednosť za súlad priestorovej polohy s dokumentáciou stavby, ako aj za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu, vrátane dodržiavania predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci. – stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, – práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: 6 alebo viac rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 1200 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;6 alebo viac rokov
pozornosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov komunikácia (jednanie s ľuďmi) motivovanie ľudí organizovanie a plánovanie práce vedenie ľudí Cudzie jazyky: ukrajinský – vysoká: C1 a C2 ruský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká Microsoft Word – vysoká Open Office – vysoká Corel Draw – vysoká Ďalšie požiadavky: Stavebná spoločnosť so zameraním na uskutočňovanie stavieb a ich zmien, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu.

Pracovné výhody : – stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, – práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov.,
Kontakt : Oleg Samoilov Konatel tel.: +421903770877 SlovBusiness@mail.com
Okres : okres Bratislava

SlovBusiness Group s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46926895

Telefón:
+421944548988

Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Adresa:

Špitálska 53 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Špitálska 53 81101