Manipulant

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Košice-Krásna
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Oleksandr Bakunets recruiter tel.: +421914737018 obakunets@raven.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulant

Pracovná náplň: – vykladanie prijímaného materiálu na skladové alebo výrobné miesta, – príprava (manipulácia) materiálu na pálenie, brúsenie, pieskovanie, balenie, – triedenie a čistenie výrobkov, – odvoz výrobkov od stroja a jeho uloženie na určené skladovacie miesto, – nakládka expedovaného tovaru, preprava tovaru v rámci divízie – kontrola úplnosti expedovanej dodávky v súlade s expedičnými dokladmi. – program zamestnaneckých benefitov (príspevok na šport, regeneráciu, vzdelávanie, dovolenku), – ubytovanie zdarma.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: ukrajinský – vysoká: C1 a C2 srbský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : – program zamestnaneckých benefitov (príspevok na šport, regeneráciu, vzdelávanie, dovolenku), – ubytovanie zdarma.,
Kontakt : Mgr. Oleksandr Bakunets recruiter tel.: +421914737018 obakunets@raven.sk
Okres : okres Košice

RAVEN,a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31595804

Internetová adresa:
www.raven.sk

Telefón:
0424320456

Charakteristika:
Predaj hutníckeho materiálu

Adresa:

Šoltésovej 420/2 01701 Považská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Krásna okres Košice pri Krásnej 3 04012