Kuchár/ka

Ing. Peter Rosina konateľ tel.: +421917107895 info@lhciernyvrch.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/ka

Pracovná náplň: – príprava jedál typu „a la Carte“, rôzne eventy – zodpovednosť za prípravu a kvalitu jedál – určovanie technologických postupov a kalkulácií – zostavovanie jedálnych lístkov absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár kuchár;Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár
cieľavedomosť iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Peter Rosina konateľ tel.: +421917107895 info@lhciernyvrch.sk
Okres : okres Ilava

Lesné hospodárstvo Čierny vrch, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36338753

Internetová adresa:
info@lhciernyvrch.sk

Telefón:
+421917107895

Charakteristika:
Spoločnosť sa zaoberá spracovaním a ťažbou dreva.

Adresa:

Kopec 618 01831 Košecké Podhradie Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košecké Podhradie okres Ilava Kopec 618 01831