Pomocný pracovník vo výrobe, kontrolór kvality v Bratislave

Ing. Valéria Jendroľová office assistant tel.: +421911080318 valeria.jendrolova@exactsystems.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník vo výrobe, kontrolór kvality v Bratislave

Pracovná náplň: Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy! Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu? – Pracovať v automobilovom priemysle, – konkrétne: výpomoc vo výrobe, – vykonávať jednoduché manipulačné práce, – evidovať výsledky svojej činnosti, – pracovať na dvoj, troj alebo štvorzmennej prevádzke, (8 hodinové zmeny). absolventa 6,00€/hod. na voľnú živnosť (za nočnú zmenu a víkendy 7,00€/hod.) alebo 4.40€/hod. na dohodu o prac. činnosti (za nočnú zmenu a víkendy 5,10 €/hod.) + ubytovanie na prvý mesiac zadarmo + 50,00€ mesačný bonus za kvalitu práce a dochádzku. Skúsenosť v automobilovom priemysle je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii, – získajte stabilný a motivujúci príjem, – príplatky za nočné zmeny a víkendy, – 50,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce, – 100 € nástupný bonus/ubytovanie na 1.mesiac zadarmo. Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;6,00€/hod. na voľnú živnosť (za nočnú zmenu a víkendy 7,00€/hod.) alebo 4.40€/hod. na dohodu o prac. činnosti (za nočnú zmenu a víkendy 5,10 €/hod.) + ubytovanie na prvý mesiac zadarmo + 50,00€ mesačný bonus za kvalitu práce a dochádzku.; ; Skúsenosť v automobilovom priemysle je výhodou, ale ak ju nemáte:; – radi Vás zaškolíme,; – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii,; – získajte stabilný a motivujúci príjem,; – príplatky za nočné zmeny a víkendy,; – 50,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce,; – 100 € nástupný bonus/ubytovanie na 1.mesiac zadarmo.; ; Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 4,4 do 7 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – Spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
– zodpovedný prístup k práci,
– precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb.

Pracovné výhody : 6,00€/hod. na voľnú živnosť (za nočnú zmenu a víkendy 7,00€/hod.) alebo 4.40€/hod. na dohodu o prac. činnosti (za nočnú zmenu a víkendy 5,10 €/hod.) + ubytovanie na prvý mesiac zadarmo + 50,00€ mesačný bonus za kvalitu práce a dochádzku. Skúsenosť v automobilovom priemysle je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii, – získajte stabilný a motivujúci príjem, – príplatky za nočné zmeny a víkendy, – 50,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce, – 100 € nástupný bonus/ubytovanie na 1.mesiac zadarmo. Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.,
Kontakt : Ing. Valéria Jendroľová office assistant tel.: +421911080318 valeria.jendrolova@exactsystems.sk
Okres : okres Bratislava

EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36687596

Internetová adresa:
www.exactsystems.sk

Telefón:
+421911070564

Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2. Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

Adresa:

Jána Kalinčiaka 22 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Dev.Nová Ves okres Bratislava Opletalova 75 84107