Obkladač

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Komárno
  • Uverejnené 4 týždne pred

Hraník Ľubor tel.: 0908/700808 bawexkomarno@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obkladač

Pracovná náplň: Obkladačské práce. Pracovný pomer na dobu určitú – s možnosťou predĺženia alebo zmeny na dobu neurčitú. V prípade záujmu kontaktujte zamestnávateľa telefonicky a dohodnite si termín a miesto stretnutia. V prípade prác v rámci SR a EÚ – zabezpečuje zamestnávateľ dopravu a ubytovanie na náklady zamestnávateľa.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Ďalšie požiadavky: Bez požiadavky vyučenia v odbore obkladač, ak má uchádzač prax ako obkladač. Znalosť nemeckého jazyka výhodou. Vodičské oprávnenie skupiny B – výhodou.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Hraník Ľubor tel.: 0908/700808 bawexkomarno@gmail.com
Okres : okres Komárno
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

BAWEX Komárno, spol. s r.o.

IČO:
31419658

Adresa:

Slnečná 45, Komárno, 94501
Adresa zamestnávateľa : Komárno okres Komárno Slnečná 45 94501