Predavačka

Stanislava Holúbková vedúca tel.: +421948344796 st.holubkova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: predaj ovocia a zeleniny absolventa mladistvého zdravotne postihnutého
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky: slovenský – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Stanislava Holúbková vedúca tel.: +421948344796 st.holubkova@gmail.com
Okres : okres Trenčín

C&K mobile s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36667820

Telefón:
+421905331987

Sme spoločnosť ktorá funguje už 12 rokov na trhu a pôsobíme v rôznych oblastiach ako kadernícke služby, maloobchod ovocia a zeleniny, výroba nápojov a šalátov, realitná činnosť, stavebné prace a elektroinštalácie.

Adresa:

Chocholná-Velčice 174 91304 Chocholná-Velčice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín OZC JUŽANKA generála Svobodu 1 91108